× "Polityce Prywatności".
myLekarze.pl

(np. Ortopeda Częstochowa lub Jan Kowalski)

Nowotwory niezłośliwe gardła są przeważnie rzadko spotykane. Wyglądem przypominają płaskie, zróżnicowane wielkością guzki, które pokrywa błona śluzowa. Są to różnego typu włókniaki umiejscowione na podniebieniu miękkim, na łukach migdałkowych lub migdałkach. Brodawczaki mają wygląd niewielkich gronek o wąskiej szypule umiejscowionej na błonie śluzowej gardła lub jamy ustnej. W nosowej części gardła rozwija się czasami u chłopców włókniak młodzieńczy, który łatwo krwawi.

Wszystkie typy guzów wymagają leczenia operacyjnego.

Pytania

A.Czurek dodano: 2013-03-16 14:27:36

gulga na podniebieniu miękkim


W czasie infekcji ucha na podniebieniu miękkim dostrzegłam guzka(gulkę ok.1cm).Jest jasnoróżowa,nie boli i nie rośnie.Martwię się,bo ucho jest już zdrowe,choć odczuwam w nim jeszcze le...
Jan dodano: 2012-07-21 09:54:49

szukam lekarza


Szukam lekarza od brodawczaka, w jakiej klinice go znaleźć, ile trwa zabieg, czy jest w pełni bezpieczny, czas pobytu w szpitalu?

Zadaj nowe pytanie:

Zdefiniuj jak najtrafniej temat np. "znamiona na skórze po opalaniu"
Nie pisz tematu typu "pomocy", "szukam lekarza"

Postaraj się jak najdokładniej opisać swój problem medyczny, aby znajdujący się na forum lekarze lub użytkownicy mogli udzielić Ci pomocy.

Proszę przepisać słowa z obrazka:

* Pola wymagane

Partnerzy:
lekarz lekarz kliniki EASY.LV
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1