× "Polityce Prywatności".
myLekarze.pl

(np. Ortopeda Częstochowa lub Jan Kowalski)

Polecani specjaliści

Migrena jest to choroba, której objawem jest silny ból głowy. Atak takiego bólu trwa od kilku godzin do kilku dni. Ból jest bardzo specyficzny odczuwany po jednej stronie głowy, w okolicach skroni,czoła bądź oka.

 

Migrena objawia się uczuciem pulsowania głowy, bólu tętniącego. Często bólowi głowy towarzyszą nudności, wymioty, zawroty, wstręt do światła, dźwięku i określonych zapachów. Choroba ta rozpoznawana jest 4 razy częściej u kobiet niż u mężczyzn.

 

Migrena jest zazwyczaj mylona ze zwykłym bólem głowy, jednak osoby, które kiedykolwiek na nią cierpiały, wiedzą że przy migrenie ból głowy to tylko jedna z wielu dolegliwości. Kolejnymi dodatkowymi objawami migreny są zaburzenia w mowie, drętwienie kończyn, języka, czy nawet połowy ciała, które również po jakimś czasie ustępują.

Sugerowany specjalista:

Neurologia

Pytania

Nie zadano jeszcze żadnego pytania.

Zadaj nowe pytanie:

Zdefiniuj jak najtrafniej temat np. "znamiona na skórze po opalaniu"
Nie pisz tematu typu "pomocy", "szukam lekarza"

Postaraj się jak najdokładniej opisać swój problem medyczny, aby znajdujący się na forum lekarze lub użytkownicy mogli udzielić Ci pomocy.

Proszę przepisać słowa z obrazka:

* Pola wymagane

Partnerzy:
lekarz lekarz kliniki EASY.LV
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1